Kā pievienot internetbanku un karšu maksājumus Mozello internetveikalā

Par Mozello

Mozello ir Latvijā 2013. gadā izveidota platforma, kas tās lietotājiem ļauj ātri un vienkārši izveidot savu mājaslapu vai interneta veikalu. Jāatzīst, ka Mozello misija “sniegt iespēju ikvienam datora lietotājam ātri un viegli attīstīt savu biznesu vai ideju internetā ar skaistas, paša spēkiem veidotas mājas lapas vai interneta veikala palīdzību” patiešām atbilst platformas lietotāju tehniskajām iespējām un būs grūti atrast līdzvērtīgu risinājumu ar tik viegli lietojamu interfeisu.

Galvenās Mozello priekšrocības pret citām e-komercijas platformām:

  • e-veikalu iespējams izveidot bez programēšanas un padziļinātām tehniskām zināšanām;
  • integrēts hostinga risinājums, kas nozīmē, ka nebūs jālauza galva par hostingu un veikala uzturēšanu;
  • nav jāmaksā papildu % komisija no apgrozījuma, kas ir citām līdzīgām platformām;
  • izdevīga mēneša maksa, pilnākajā Premium Plus versija maksā tikai 12 € / mēnesī.

Ja vēlaties detalizētāk pa soļiem uzzināt kā izveidot interneta veikalu ar Mozello, tad izlasiet šo pamācību Mozello ceļvedī.

Kā pievienot MakeCommerce maksājumu veidus?

Tāpat, kā pati veikala izveidošana ar Mozello arī maksājumu pievienošana ir visnotaļ vienkārša un prasa tikai dažus soļus:

1. Ejiet uz sadaļu Katalogs > Kataloga uzstādījumi

2. Izvēlieties sadaļu Maksājumi

3. Apakšsadaļā Maksājumu kartes / maksājumu platformas izvēlaties MakeCommerce un blakus būs nepieciešams ievadīt API pieejas: Shop ID, Secret Key un Publishable key. Tos visus Jūs atradīsiet ielogojoties savā MakeCommerce tirgotāja profilā sadaļā Settings > API. Pie MakeCommerce mode jūs izvēlaties vidi kādu izmantosiet, ja sākotnēji testējat pakalpojumu, tad izvēlieties Tests, pie sistēmas palaišanas produkcijā izvēlaties Live. Ņemiet vērā, ka testa videi un live videi ir atšķirīgas API pieejas.

4. Kad esat veikuši izmaiņas neaizmirstiet tās saglabāt. Šajā brīdī maksājumi ir veiksmīgi aktivizēti un parādīsies kā apmaksas metode pirkuma noformēšanas procesā.

5. Pie apmaksas klients tiek novirzīts uz MakeCommerce maksājumu logu, kur var izvēlēties vai apmaksāt ar savu internetbanku vai maksājuma karti.

6. Pēc veiksmīgas apmaksas klients tiks novirzīts atpakaļ uz Mozello interneta veikala lapu, kur tiek informēts par veiksmīgu pasūtījumu. Izmēģināt to darbībā var mūsu Mozello demo veikalā makecommerce.mozello.lv.

Lai veiksmīga e-komercija ar Mozello interneta veikalu un MakeCommerce maksājumiem!