POS termināļi

Pieņemiet karšu maksājumus un mobilos bezkontakta maksājumus savā veikalā. Ja pārdodat arī interneta veikalā, tad visi darījumu dati gan no interneta veikala, gan klātienes veikala ir ērti pārskatāmi vienuviet!

Norēķini internetā ar banku saitēm

Banku saites ir Baltijā visplašāk izmantotais tiešsaistes maksājumu veids. Omniva Checkout ļauj pievienot Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Somijas banku saites Tavam internetveikalam, lai varētu ātri un ērti sākt saņemt maksājumus no Taviem pircējiem.

Lieto POS termināļus bez maksas – ietaupi līdz 230 eiro gadā

Norēķinu termināli parasti tiek piedāvāti ar nomas maksu, kam pieskaita darījumu komisijas maksu. Taču MakeCommerce termināļi ir bez nomas maksas, līdz ar to gada ietaupījums var būt līdz 230 eiro par vienu termināli!

Attīsti savu biznesu droši

Tikai skaidras naudas maksājumu pieņemšana mūsdienās ir ne tikai neērta klientam, bet arī rada papildus risku tirgotājam. Izmantojot mūsu POS termināli, klienti var maksāt gan ar kartēm, gan ar viedtālruni, izmantojot mobilos bezkontakta maksājumus (NFC), Apple Pay vai Google Pay.

Turpini ar savu pašreizējo bankas kontu

Mūsu klientiem maksājumu saņemšanai nav jāslēdz jauns līgums ar banku un jāveido jauns bankas konts. Visas izmaksas par karšu darījumiem tiek veiktas Jūsu izvēlētajā bankas kontā.

Izvēlies stacionāro vai pārnēsājamo modeli

Stacionārais terminālis ir piemērots veikaliem, kur norēķini vienmēr notiek, piemēram, pie kases. Tie ir savienoti ar vadiem un tos nevar nēsāt līdzi. Pārnēsājamais terminālis ir labāk piemērots situācijās, kad nepieciešama kaut kāda kustība. Piemēram, vairāki kasieri koplieto vienu ierīci vai restorānā ir nepieciešams aiznest termināli līdz klientam. Termināļi ir bezvadu un tos ir ērti pārnēsāt.

Viens līgums un viena integrācija

Tev nebūs jāparaksta līgumi ar katru banku atsevišķi, lai sāktu izmantot banku piedāvātās tiešsaistes maksājumu iespējas. Omniva Checkout nodrošina tiešsaites maksājumu metodi ar vienu līgumu un vienu integrāciju.

Bez līguma noslēgšanas un ikmēneša maksas

Reģistrēšanās pie Omniva Checkout ir ārkārtīgi ātra un vienkārša, bez jebkādām līguma slēgšanas vai ikmēneša maksām, kas parasti tiktu piemērotas, parakstot līgumus ar katru banku atsevišķi.

Ar Omniva Checkout saņem maksājumus no dažādām bankām

Tavi klienti varēs norēķināties internetā, izmantojot sekojošas banku saites:
Latvija: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor
Igaunija: Swedbank, SEB, Luminor, Danske, LHV, Pocopay un Krediidipank
Lietuva: Swedbank, SEB un Luminor
Somija: Nordea, Danske, Pohjola, Ålandsbanken, S-Pankki, Säästonpannki un Handelsbanken

Viens bankas konts

Omniva Checkout platforma dod iespēju izmantot tikai vienu kontu Tev piemērotākajā Eiropas Savienības bankā. Visi saņemtie maksājumi tiks pārskaitīti uz Tavu bankas kontu nākamajā darba dienā.

Visi pakalpojumi